Друк
Категорія: Міжнародна діяльність

Програма « Нам не байдуже-2»

в Центрі соціально-психологічної реабілітації населення у. м. Коростені

   Завершився ІІ етап  програми «Підтримка. Порозуміння. Людяність»-2, що діє у форматі українсько-польської програми «Нам не байдуже-2» за підтримки Товариства Лева (Україна)  та  Фонду TerraHumana(Польща) по проекту «Покращення якості надання послуг з соціально-психологічної підтримки внутрішньо переміщеним особам в Центрах соціально-психологічної реабілітації населення в центральних областях України.Проект реалізується за сприяння Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми польської співпраці в цілях розвитку.

   Спеціалістами Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростеніпроведено ряд заходів під девізом: «З вірою в серці, з надією на добро та любов’ю до людей» впродовж жовтня-грудня 2018р.

11.10.2018р. - Година спілкування: «На варті миру-наші захисники»;

23.10.2018р. - Інформаційне заняття-тренінг розвитку соціальної компетентності підлітків: «Навички спілкування з людьми»;

30.10.2018р.  - Семінар з елементами тренінгу: «Школа-діалогу та комунікації. Робота в команді»;

09.11.2018р. - Семінар-практикум з елементами тренінгу: «Бібліотеки як центри підтримки громад в умовах військової загрози»;

19.11.2018р. - Корекційно-розвиваюче заняття: «Я серед інших».

06.12.2018р. - Круглий стіл: «Колектив як команда однодумців. Превенція конфліктних ситуацій».

   Цільова категорія: вимушено переміщені особи та учасники АТО, члени сімей ВПО та члени сімей АТО, діти дошкільного віку, учні та працівники загальноосвітніх закладів міста, працівники бібліотек, представники приймаючих громад; працівники Центру, спеціалісти соціальних служб міста.

   Застосовувались різні методи та форми роботи: «відкритий мікрофон», індивідуальна та групова робота; презентація, активно-рухова гра, рольові ігри, казкотерапія, методи арт-терапії, бесіди.

   Зміст кожного із заходів відповідав меті та поставленим завданням. Методи та форми роботи сприяли чіткому виконанню плану проведення кожного окремого заходу. Всі заняття, семінари та тренінги відповідали віковим категоріям, на які вони були розраховані.

   Творчі питання та неординарні рішення виконувались як індивідуально, так і в групах.

 

   Поставлені цілі досягнуто по кожному заходу, максимальна кількість учасників задіяна у проекті (більше ніж передбачалося), отримані знання будуть використовуватись як працівниками закладу так і тих установ, з якими співпрацював Центр впродовж даного етапу проекту.

 

 

 

 

Віра Гис –провідний фахівець із соціальної роботи ЦСПР населення у м. Коростені ,

координатор міжнародних програм та проектів