Будівля Центру соціально-психологічної реабілітації у м. Коростені

 

 

 

 

 

 

До Вашої уваги!

БУКЛЕТ

Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені

9 лютого: Всесвітній день безпеки Інтернету

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 

    Коростень вважається найбільшим населеним пунктом за кількістю постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. Саме цей чинник став вирішальним під час прийняття рішення стосовно відкриття в Україні нового Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, який сьогодні також вшановує учасників ліквідації аварії Чорнобильської катастрофи.

      Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було чимало мешканців нашого міста Коростеня та Коростенського району. Страшна  аварія на  Чорнобильській атомній електростанції розділила наше життя  на «до» і «після».

     Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям, вони захистили світ від радіаційного лиха. Багато  учасників ліквідації, на жаль, вже немає поряд з нами. Світла пам'ять усім, хто через хвороби, спричинені радіацією, не дожив до цього дня.

     Нехай ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам'ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.

      Бажаємо всім ліквідаторам, їх рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, добра і злагоди, шани і щирої подяки від людей!

Ми  висловлюємо свою безмірну вдячність Героям нашої Батьківщини, Героям Європи, схиляємо голови перед нашими ліквідаторами  і говоримо те саме одвічне «спасибі» за те, що вони з гідністю виконали свій громадянський обов’язок.

 

 

Віра Гис- спеціаліст ЦСПР населення у м. Коростені

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З Днем захисту дітей!

Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточена турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!