Будівля Центру соціально-психологічної реабілітації у м. Коростені

Змагання присвячені Дню миру

26 вересня 2019 року о 15:30 в Центрі соціально-психологічної реабілітації пройшли змагання з підйому гантелі на біцепс вагою 6 кг присвячені, "Дню миру".В даному змаганні взяли участь 7 чоловік віком від 14 до 19 років. Одержав перемогу і посів 1 місце Андрій Сарнавський, піднявши гантелю 30 разів, на другому місці з невеликим відривом Назар Смиковський, піднявши гантелю 27 разів. Змагання пройшли в спортивному азарті та з гарним настроєм.Ми всі сподіваємося, що цінавички та вміння які вони здобувають у нашому закладі їм знадобляться у майбутньому для захисту нашої держави.

 

    Інструктор з фізичного виховання                                                                          Колотюк Андрій

Дозвілля учасників АТО на Великодні свята

    Під час Великодніх свят зібралися учасники АТО та члени їх сімей для проведення футбольного міні-змагання. Змагання проходили в селі  Йосипівка Коростенського району, між батьками та дітьми, і зовсім не відчувалося, що грали дорослі та діти. Півтори години пройшли як одна мить, в дусі азарту та непереборних емоцій. Після закінчення змагання у всіх був гарний настрій, гравці ще  довго  ділилися своїми враженнями щодо проведеної гри.

  Даним заходом ми показали, що свята можуть проходити не тільки за святковим столом, але й на стадіоні.

Інструктор з фізичної культури                

ЦСПР м. Коростень

Колотюк Андрій                                                                                                                     02.05.2019    

 

   Центр соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені надає соціально-психологічну,  в тому числі і спортивно-оздоровчу допомогу. Інструктор з фізичного виховання  проводить різноманітні заняття як для підлітків, так і для дорослих, серед відвідувачів також є учасники АТО,  члени їх сімей та інші. Різні категорії населення вимагають конкретного виду спорту. На цей раз – це армспорт. Все більш популярним стає здоровий спосіб життя, все більше молоді прагне долучитися до тих видів спорту, які допомагають розвивати фізичне здоров`я, силу волі, витривалість, бажання довести собі та іншим, що  все в твоїх руках як в прямому, так і в переносному розумінні.  Так програма: « Ти творець свого тіла» допомагає відвідувачам центру розвивати ці якості, а тренер є для них прикладом для наслідування.

   3 лютого в місті Черняхові відбулися змагання з арм-спорту  – відкритий турнір « Козацька сила» , а 10 лютого – обласний чемпіонат в місті Житомирі, були присутні також учасники АТО міста Коростеня,  де інструктор з фізичного виховання Колотюк Андрій виборов 2 місце в ваговій категорії 80 кг.

   Таким чином він намагається показати спортсменам тренажерного залу, що не потрібно сумніватися в своїх силах, а йти до своєї мети та ніколи не піддаватися сумніву, а бути рішучим.

   Запрошуємо усіх бажаючих до занять у нашому тренажерному залі та завойовувати нові перемоги. А ми будемо в цьому допомагати, адже «В здоровому тілі – здоровий дух».

 

      Інструктор з фізичного виховання ЦСПР у місті Коростені  

                                      Колотюк Андрій