Будівля Центру соціально-психологічної реабілітації у м. Коростені

Підтримай мир

  

      21 вересня фахівцем Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені проведено «круглий стіл» до Міжнародного дня миру та Дня миру в Україні-2021 в рамках всеукраїнської акції  «Підтримай мир!»  за участю заступника міського голови Олександра Синицького,  представників закладів соціального захисту, міського відділу освіти, членів громадських організацій учасників АТО/ООС  ГО «ОВ АТО «Гуртом легше»,  ГО «Коростенський Центр допомоги   учасникам АТО», ГО «Ветерани АТО Коростенщини».             

      Мета заходу: сприяння згуртованості в громаді, формування та підтримка позитивного образу ветерана в громаді, патріотичне виховання дітей та молоді в дусі миру та дружби.

Впродовж зустрічі було піднято чимало наболілих питань стосовно прав та пільг учасників АТО та шляхи вирішення проблем.

      Обговорено питання щодо створення комплексної програми патріотичного виховання дітей та молоді із залученням представників різних структур та учасників АТО.

     Сьогодні ми говоримо про мир не тільки як про відсутність конфлікту , а як про співжиття у соціумі, взаємодію різних суспільних груп та вирішення проблем.

    "Підтримай мир!", власне так хочеться сказати всім і кожному. Давайте поважати один одного, будьмо толерантні, уникаймо конфліктів і ми зможемо жити в мирі та злагоді.

       Миру всім нам!

     

 

Спеціаліст ЦСПР- Віра Гис

День пам’яті захисників України

 

      29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

    Цей день відзначається в країні щорічно відповідно до Указу Президента України № 621/2019 від 23.08.2019 задля гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

     Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому сонях повинен бути тим символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Сонях пам'яті – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України. З чорним, як українська земля, зернятком, що обов'язково проросте, бо українці і далі будуть відроджуватися, скільки б не намагалися їх знищити.

     Центр соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що працює в сфері управління Міністерства у справах ветеранів України вшановує всіх загиблих захисників на сході України та тих, хто внаслідок отриманих травм віддав своє життя на рідній землі.

     Ми низько схиляємо голови перед тими, хто ціною свого життя захищає наше. Ми вшановуємо наших земляків - воїнів м. Коростеня та Коростенського району:

Сергія Романчука, Василя Петренка, Яна Даманського, Дмитра Мельника, Олександра Іваненка, Петра Яцковця, Миколу Колосюка, Володимира Шленчака, Євгена Стужука, Василя Панасенка, Віктора Бутріка, Романа Козаренка, Юрія Броника, Андрія Ущапіського, Романа Єлісєєва, Сергія Коробцова.

 

                          Вічна пам'ять Героям!!!   Герої не вмирають!!!

 

Спеціаліст ЦСПР:  Віра Гис

 

«Ти у мене єдина»

День Незалежності – це одне з найважливіших свят для українців. 19 серпня було проведено годину спілкування до 30 річниці Незалежності України під гаслом «Ти у мене єдина» для дітей учасників АТО та інших категорій. На зустріч був запрошений  учасник АТО. Метою зустрічі було виховання національної свiдомостi дітей i людської гiдностi, формування рис громадянина Української держави; пробудження інтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до України. виховувати патріотичні почуття у дітей до своєї країни, символів України: прапора, герба та гімну, Свято Незалежності України вже стало чудовою нагодою для всіх українців засвідчити свою любов до рідного краю, до України, до наших Збройних сил, які захищають нас, які відстоюють нашу незалежність. В ході приємної бесіди діти з допомогою учасника АТО намалювали малюнки, які в них асоціюються з Україною.

 

Фахівець ЦСПР – Олена Прищепчук.

     Продовжується співпраця Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені з партнерами проекту «Покращення психологічної підтримки для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Центрах соціально-психологічної реабілітації населення»: Товариством Лева (Україна) та Фондом Terra Humana (Польща), яка розпочалася в січні 2017 року. Проект співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках програми польської співпраці в цілях розвитку.(@PolishEmbassyKyiv).