Будівля Центру соціально-психологічної реабілітації у м. Коростені

Коростенський міський ліцей № 4 долучився до акції «Зігрій серце солдата», оголошеної Центром соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені. Всі учні не залишились байдужими і долучились до акції  для ЗСУ, зібрали продукти харчування, смаколики, теплі шкарпетки, ковдри, необхідні ліки, виготовили обереги, написали листи та намалювали малюнки, з вірою в перемогу. В акції брали участь не лише діти, батьки яких захищають Україну, а й учні та вчителі всього закладу.Фахівці ЦСПР все зібране доставили до громадської організації «Волонтери Фортуни», які доставлять захисникам на передову.
Дякуємо за активну участь в акції учням та педагогам закладу!

    

Фахівець ЦСПР – Олена Прищепчук.

    25 січня 2022 року на базі Центру соціально-психологічної реабілітації у м. Коростені відбувся захід на якому депутат Коростенської міської ради VIII скликання, учасник АТО Дідус Дмитро Олександрович прозвітував про свою депутатську діяльність протягом  2021 року. На всі звернення виборців була надана відповідь, обговорено поточні питання сьогодення, плани на майбутнє .
Також було обговорено проблемні питання учасників АТО/ООС та їх родин, про допомогу їм з боку працівників ЦСПР у м. Коростені та депутата міської ради Дідуса Д.О.

      Центр соціально-психологічної реабілітації у м. Коростені робить все можливе, аби у випадку порушення прав, учасники АТО/ООС змогли себе захистити та знали куди потрібно звернутися за отриманням правової допомоги.

      Основні питання, з якими звертаються учасники АТО/ООС :

- оскарження виплати щорічної допомоги до 5 травня;

- збір необхідних документів для отримання земельної ділянки;

- проведення перерахунку пенсії, тощо;

- підготовка позовних заяв «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

 Будь-ласка звертайтеся до нас за юридичною допомогою. Ми завжди Вам раді.

 

                                                                                                                                                                                           Роман Кокоша 

     

     

    

Єдиний державний реєстр ветеранів війни. Що це і чому він необхідний.

Фахівцем Центру соціально-психологічної  були проінформовані учасники АТО та воїни-інтернаціоналісти про Єдиний державний реєстр ветеранів війни, який запуститься до кінця поточного року в Україні в тестовому режимі.

Цифровізація ветеранських послуг – сьогодні один з пріоритетів діяльності Міністерства у справах ветеранів України. Учасники бойових дій, члени їхніх сімей, родини загиблих, постраждалі під час Революції Гідності мають отримувати гарантовані державою пільги та послуги зручно і швидко. А також безбар`єрно: це особливо стосується ветеранів, яким через стан здоров`я чи місце проживання важко дістатися до центрів надання послуг.

Наразі основний крок для запуску електронних сервісів – створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни. Це упорядкована і захищена система даних про учасників бойових дій, яка взаємодіє з шістнадцятьма реєстрами інших органів.

Саме на основі ЄДРВВ працюватимуть сервіси, що дозволять ветеранам, наприклад, користуватися електронним посвідченням, бронювати місця для санаторно-курортного лікування або звертатися за послугами з психологічної реабілітації онлайн.

Більше інформації - на офіційному сайті Мінветеранів https://mva.gov.ua/ua

Фахівець із соціальної роботи ЦСПР – Олена Прищепчук.

Вже не потрібно вигадувати, чим зайняти малечу. Залишається лише організувати позашкільне дозвілля. Тут у пригоді батькам стане гурток з освоєнння комп'ютерної грамоти, де можна обрати зацікавлення відповідно до інтересів . На жаль, мало хто з батьків взагалі про них чув. А є й такі, хто просто не довіряє слову “безкоштовний”.

Якщо ваша дитина цікавиться технікою та комп`ютерами, не зволікайте та реалізуйте її талант на безкоштовних курсах для дітей. Пробуючи свої сили в царині так званої «технічної творчістї», діти зможуть опанувати основи, інформатики, веб-дизайн

Центр соціально-психологічної реабілітації допоможе розвинути в дітей здібності у сфері комп`ютерної графіки, програмування та веб-дизайну. Гурток допоможе малюкам пізнати світ програмування. Уся інформація подається в ігровій та зрозумілій для сприйняття формі. До вивчення таких дисциплін запрошуються діти віком від 9 років.Діти самі обирають ту діяльність, що близька їхній природі, відповідає їхнім потребам, задовольняє особисті інтереси. Головне значення позашкільної освіти: допомога в ранньому самовизначенні, надання можливості повноцінно прожити дитинство, реалізовуючи себе, вирішуючи соціально значимі для дитини задачі

Системний програміст - Пашинський Іван