Будівля Центру соціально-психологічної реабілітації у м. Коростені

Психологинею Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростень спільно з Коростенською МО Товариство Червоного Хреста України 18 та 30 квітня були проведені заходи по збереженню психічного здоров’я та психосоціальній підтримці дітей військовослужбовців. Під час занять з елементами творчості та рухливими іграми діти вчились розпізнавати емоції, визначати свої сильні сторони та знаходити способи подолання стресу. Загалом заняття пройшли в теплій, затишній обстановці під час яких діти удосконалювали навички вербального та невербального спілкування. Що є дуже важливим на сьогодні.

   

1 травня 2024 року в приміщенні Коростенської філії Житомирського обласного центру зайнятості  відбувся « Ярмарок вакансій» на якому були присутні представники  організацій та безробітні. На запрошення Коростенської філії Житомирського обласного центру зайнятості юрисконсульт  Центру соціально- психологічної реабілітації населення у м.Коростені відвідала цей захід, де розповіла, які вакансії  актуальні, та які послуги можна отримати військовим та членам їх сімей в Центрі, в ході бесіди роздала буклети про діяльність Центру.  Бесіда пройшла із користю. Сподіваємося, що в подальшому будемо проводити такі актуальні зустрічі, які корисні в наш час.

 

Вже третій рік наша країна живе у війні. Багато хто невтомно допомагає військовим, які боронять наш спокій. Та попри все, ми маємо пам’ятати і тих, хто віддав на цій війні найдорожче – життя. 21 березня 2024 року в селищі Нова Борова відбулося нагородження родин Героїв посмертно. Психологи Центру соціально-психологічної реабілітації населення у місті Коростені відвідали захід з метою надання першої психологічної допомоги членам сімей загиблих, бо кожна згадка про загиблого Героя для них, як нове випробування – болюче і нестерпне. Низько схиляємо голови і пам’ятаємо кожного, хто ціною власного життя дарував нам мирне небо.

  

21 березня здійснено виїзд «Мобільного консультпункту» в складі практичного психолога та фахівця із соціальної роботи Центру соціально-психологічної реабілітації населення у міста Коростеня до Кожухівського старостинського округу Коростенської громади. Проведено бесіду для дітей Кожухівської гімназії на тему: «Ветеран – герой нашого часу», «Психологічна допомога  ветеранам та їх родинам» та «Етика діалогу з військовими» фактично кожен з нас має близьку людину, друга чи знайомого, що повернувся з фронту. Разом з тим цивільним буває складно підібрати правильні слова підтримки та надати психологічну допомогу. Ми не завжди можемо зрозуміти, як обійти гострі та тригерні теми, розпочати розмову тощо. Тож під час зустрічі обговорили, що не варто говорити та яких питань слід уникати та яких дотримуватися нескладних етичних норм комунікації, які допоможуть уникнути незручних та конфліктних ситуацій. Бесіди пройшли цікаво та змістовно.

  

29 лютого 2024 року в приміщенні  Коростенської   філії  Житомирського  обласного центру зайнятості  відбувся « Ярмарок вакансій» на  якому  були присутні  представники організацій та безробітні. На запрошення Коростенської  філії ЖОЦЗ  юрисконсульт  Центру соціально-психологічної  реабілітації  населення у м.Коростені відвідала цей захід,  де розповіла,  які послуги можна отримати військовим та членам їх сімей в Центрі, в  ході бесіди роздала  буклети про діяльність  Установи. Сподіваємося, що присутні отримали для себе та своїх сімей корисну та актуальну інформацію, яка корисна в наш час.