Будівля Центру соціально-психологічної реабілітації у м. Коростені

Польсько-український проект на допомогу ВПО!

 

     З січня 2017 року розпочалася співпраця Центру соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростень з партнерами проекту: товариством Лева (Україна) та Фондом Terra Humana (Польща).

      На той час партнерам було надано інформацію по діяльності Центру з вимушено переміщеними особами; напрямки, форми та види роботи, які сприяють наданню соціально-психологічної допомоги вищезазначеній цільовій категорії,  а також було висловлено побажання стосовно покращення матеріально-технічної бази Центру, ймовірності ремонтних робіт для покращення якості надання послуг.

     Проект співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках програми польської співпраці в цілях розвитку.(@PolishEmbassyKyiv).

 

      Метою проекту є покращення якості надання соціально-психологічної допомоги, розширення обсягу та видів соціально-психологічних послуг, покращення інформаційної підтримки та посилення соціальної інтеграції для вимушено переміщених осіб.

      У період з квітня по липень відбулася серія зустрічей в Центрах  СПР населення м.Коростень та смт. Бородянка  з представниками «Товариства  Лева», де було детально обговорено питання співпраці та умови проекту.

      Суть проекту полягає у посиленні соціальної інтеграції внутрішньо переміщених осіб в громаді, впровадженні нових методів психологічної реабілітації ВПО на базі Центру соціально-психологічної реабілітації  населення.

      На даний час  реалізується інфраструктурний напрямок проекту, який  полягає у здійсненні часткового ремонту приміщень для покращення умов праці та більшої продуктивності фахівців Центру. У Центрі вже замінено 9 вікон на металопластикові, поперередньо проведений тендер на закупівлю послуг, узгоджено дані питання з партнерами та обрано найбільш оптимальний  варіант.

       Працівники Центру зацікавлені в участі в проекті, оскільки це дає їм можливість покращити умови праці, підвищити свою професійну кваліфікацію, розширити спектр методик та практик в їхній роботі, отримати досвід від зарубіжних колег.

 

Віра Гис- координатор міжнародних програм та проектів ЦСПР населення.