Будівля Центру соціально-психологічної реабілітації у м. Коростені

26 березня 2024 року психологом Центру соціально – психологічної реабілітації населення у місті Коростені Наталією Єрмак було проведено бесіду з працівниками Фармацевтичної фабрики «НВО» «Ельфа». В ході розмови розібрали практичні кейси різних ситуацій, що можуть виникати під час спілкування з військовими. Також торкнулися теми, як правильно підтримати військового під час розмови по телефону. На завершення зустрічі працівники фабрики передали фахівцям Центру металеві банки, необхідні для виготовлення окопних свічок. Дякуємо за небайдужість та сподіваємось на подальшу співпрацю!

День добровольця

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. Цього дня психолог Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені Швець Олеся відвідала учнів одного з місцевих ліцеїв та запропонувала їм підписати листівки захисникам України. Діти із захватом підтримали ідею. Підписані листівки вже «зігрівають теплом» наших захисників в Донецькій області. Віримо в перемогу!

 

Захід в Центрі соціальних служб

13 березня 2024 року психологом Центру соціально-психологічної реабілітації населення у місті Коростені Наталією Єрмак було проведено бесіду з працівниками Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги міста Коростень та Коростенського району та з працівниками Центру соціальних служб. Під час заходу обговорили особливості роботи психолога та його взаємодії з іншими фахівцями, виокремили складні моменти в роботі, розглянули конкретні випадки. Також поговорили про складнощі в роботі психолога, що виникли через війну в Україні. Значну роль приділили власним емоціям та внутрішньому стану, і зазначили, що турбота про себе - основа успішної діяльності людини .

  

Тренінг "Добра родина -щаслива дитина"

11 та 12 березня 2024 року в Центрі соціально-психологічної реабілітації населення у місті Коростені пройшов тренінг на тему "Добра родина- щаслива дитина" , проведений спільно з ГО "Соціальна синергія". Разом з учасниками тренінгу обговорили питання виховання дітей, особливості розвитку дитини та формування її цінностей. Крім того, виокремили способи попередження вигорання батьків. Торкнулися також проблеми спілкування та розвитку дітей у період війни.  Після тренінгу  члени сімей військовослужбовців мали змогу обговорити питання що їх турбували та поспілкуватися з фахівцями центру. Тренінг пройшов досить ефективно і допоміг учасникам не тільки обговорити стосунки з дітьми, а й пригадати власне дитинство.

    

6 березня 2024 року в приміщенні Коростенської філії Житомирського обласного центру зайнятості відбувся семінар, на якому були присутні шукачі роботи.
Юрисконсульт Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені відвідала цей захід, та розповіла, які послуги можна отримати військовим та членам їх родин в Центрі, в ході бесіди роздала буклети про діяльність Установи. Сподіваємося, що інформація була корисна і надалі будемо проводити такі актуальні в наш час бесіди.