Будівля Центру соціально-психологічної реабілітації у м. Коростені

1 травня 2024 року юрисконсультом було проведено бесіду з членами сімей військовослужбовців стосовно безоплатного лікування військових, також обговорено багато інших питань, які цікавлять дружин військовослужбовців.
Сім’ї військовослужбовців зацікавлені в таких актуальних бесідах, які проходять постійно в Центрі. Після бесіди було запропоновано дружині військовослужбовця відвідати масажне крісло.

 

21 березня 2024 року юрисконсультом було проведено бесіду  з членами сімей військовослужбовців стосовно пільг на  навчання для дітей УБД,  також обговорено багато інших питань, які цікавили дружин військових. Головне наше завдання – це підтримка дружин, матерів ветеранів, надання їм необхідної  інформації. Учасники бесіди отримали задоволення від спілкування, а ми в свою чергу будемо проводити такі  корисні та актуальні     зустрічі, які потрібні членам сімей військових.

 

19 березня 2024 року в Олевській  міській  раді  відбувся презентаційний  захід за ініціативи Житомирського обласного центру зайнятості для громад Коростенського району. Цей захід відвідала  Наталія  Бондарчук юрисконсульт Центру соціально- психологічной реабілітації населення у м.Коростені на чолі  із директором  Коростенської  філії  Житомирського обласного центру зайнятості  Михайлом  Противнем. Обговорили актуальні програми, які діють в період воєнного часу, а саме це грантову підтримку на утворення або розвиток власного бізнесу УБД,  особам з інвалідністю  в  наслідок війни  та членам їх сімей.  Також була піднята тема  стосовно Ваучера на навчання для ветеранів. Присутні грантоотримувачі  розповіли про те, які бізнеси за державні  кошти розвивають, та які плани щодо залучення до роботи земляків. Рахую, що захід пройшов із користю. Для себе отримала багато нової  та актуальної інформації.

    

Бесіда з фахівцями Центру медико-санітарної допомоги

13 березня 2024 року юрисконсультом Центру соціально- психологічної реабілітації населення у м.Коростені  проведена бесіда з фахівцями  Центру медико-санітарної допомоги стосовно пільг для УБД на житлово-комунальні послуги. У зв’язку із повномасштабним  вторгненням РФ на територію України, з’явилася  велика кількість осіб, які є учасниками  бойових  дій. На сьогодні наша держава намагається підтримувати та допомагати тим героям, які захищають нашу країну. У зв’язку з чим на рівні законодавства  встановлені  пільги для учасників бойових дій та членів їх сімей. Наша зустріч пройшла із задоволенням. Учасники і надалі домовилися проводити  такі  бесіди.

 

Шановні учасники АТО/ OOC, власники соціальної картки!!!

Оновлена інформація про соціальну картку для учасників АТО

УВАГА!

 Важлива інформація для учасників АТО/ООС та членів їх сімей - членів Всеукраїнського Об'єднання УКРАЇНЦІ РАЗОМ!

З вересня місяця 2021 року компанія ЕПІЦЕНТР переходить на обслуговування у своїй мережі лише по банківських картках Українці Разом та по звичайних картках Українці Разом нового зразка 2021 року випуску! По старих картках Українці Разом випущених до 31.12.2020 року знижки в мережі Епіцентр надаватися не будуть!

Всі, хто бажає надалі отримувати знижки в мережі компанії Епіцентр, має якнайшвидше отримати банківську картку Українці Разом у відділеннях А-Банку (Акцент Банк a-bank.com.ua/branches) або перезамовити звичайну небанківську картку Українці Разом за посиланням kartka.ukrazom.org/reprint щоб не виникало непорозумінь надалі у партнерів програми Українці Разом, які поступово всі будуть переходити на обслуговування лише по банківських картках Українці Разом та по звичайних картках Українці Разом нового зразка 2021 року випуску!

УВАГА! Важливо, що по банківській картці Українці Разом при розрахунку в будь-яких продуктових магазинах по Україні є додатково гарантований кешбек 2%. Мінімальні витрати кожної сім'ї на продукти складають від 1500-2500 грн./місяць. Тому навіть, якщо щомісячно розраховуватися банківською карткою Українці Разом у будь-яких продуктових магазинах, то гарантований кешбек 2% автоматично покриває членський внесок 30 грн/місяць за користування програмами та на розвиток організації Українці Разом!

Сподіваємося на розуміння та підтримку кожного члена організації Українці Разом!

З повагою,

колектив ВО Українці Разом!

   Якщо ви вже є власником Соціальної Картки "Українці-Разом!", ви можете замовити додаткову картку для одного з своїх близьких родичів чи членів родини.

 

Інформація взята з Інтернет-ресурсу, на сайті  ВГО «Україні разом!».

 З повагою,

регіональний представник організації - Віра Гис,

спеціаліст ЦСПР у м. Коростені

 

До уваги власників соціальної картки учасників АТО!!!

 

Центр соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені продовжує працювати по програмі соціального захисту учасників АТО, УБД ініційованої ВГО «Українці разом» «Соціальна картка учасника АТО». А це можливість зареєструватися на сайті ВГО та отримати соціальну картку, яка надає певні знижки та пільги при користуванні нею.

      З 3 лютого 2020 року було запущено  новий Телеграм-канал «Знижки та акції "Українці-Разом!".

Вся інформація про діючі знижки та нові пропозиції доступна в одному каналі та оновлюється щоденно. Крім постійно діючих знижок ви будете отримувати спеціальні знижки та промокоди до свят та інших подій.

      Тепер ці можливості відкриті також для ваших друзів та родичів.
Вони теж зможуть долучитися до даної спільноти та користуватися вигодами, які будуть публікуватися у новому каналі. (Для них існує спеціально розроблена спрощена процедура реєстрації) 

Приєднуйтеся до каналу. Переходьте за посиланням (https://clc.to/ur2020)

Важливо!

ДРУК та ДОСТАВКА карток “Українці-Разом!” на період КАРАНТИНУ

 

Друк нових карток виконується у звичайному режимі – раз на два тижні.

Доставка карток до відділення Нової Пошти або Укрпошти – здійснюється в звичайному режимі – відправка раз на тиждень.

Доставка та видача карток у РВК (військкоматах) буде здійснюватись з можливими затримками чи обмеженнями.

Якщо ваша картка довго знаходиться на стадії 7 (Картку надруковано. Готується відправка) – значить ваш РВК тимчасово не працює.

Дочекайтеся, поки РВК почне працювати, або замовте доставку Новою Поштою чи Укрпоштою.

 

Дізнатися стадію картки вам допоможе регіональний представник або ви смостійно це можете зробити і знайти інформацію у вашій  поштовій скриньці або скористатися

дзвінком на номери +380 (50) 447-75-75 або +380 (67) 504-75-75

на головній сторінці особистого кабінету https://kartka.ukrazom.org (після авторизації)

 

Після закінчення карантину ви обв’язково отримаєте свою картку у регіонального представника в РВК.

 

Інформацію підготувала Віра Гис-спеціаліст ЦСПР населення у м. Коростені,

 регіональний представник ВГО «Українці разом» по м. Коростеню та Коростенському р-ну