Будівля Центру соціально-психологічної реабілітації у м. Коростені

26 квітня для учнів КМЛ № 4 фахівцем Центру соціально-психологічної реабілітації населення у місті Коростені проведено годину спілкування "Чорнобиль не має минулого..." В ході бесіди учні дізналися про одну із найскорботніших дат в історії нашого народу, спогад, що пронизує серце гострим болем. Переглянувши відеоролик діти ставили багато запитань, на які отримали відповіді, після чого малювали як ми можемо зберегти навколишнє середовище в наш час. Вшановали пам’ять жертв трагічних подій квітня 1986 року хвилиною мовчання.

       

26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи.
З нагоди цієї пам’ятної і одночасно трагічної дати та з метою пошани до подвигу тих людей, які брали участь у ліквідації аварії фахівцем із соціальної роботи були проведені бесіди з учнями Коростенського міського ліцею №12. Чорнобиль – це вже історія України, тому дітей треба навчати вболівати за минуле своєї держави, сприймати її такою, яка вона є, до того ж формувати загально розвинену людину, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу
Чорнобиль змушує замислюватися знову і знову про масштаби трагедії та ціну людського життя. А найголовніше – помилки, яких не варто повторювати.
Ця біда і ця дата назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди, і майбутнє покоління повинно знати і пам’ятати про це.

     

Оголошення результатів конкурсу малюнків до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи "Трагедія не має часу давності"

   23 квітня у приміщенні відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради проведено загальноміський конкурс дитячого малюнка до 35-роковин Чорнобильської катастрофи «Трагедія не має часу давності». На конкурс представлено понад 170 робіт учнів шкіл Коростенської міської територіальної громади різних вікових категорій. Роботи відзначалися змістовим наповненням образів, художньою майстерністю, оригінальністю назв.

 

     За підсумками журі, до складу якого входили представники відділу освіти, фахівці Центру соціально-психологічної реабілітації населення, педагогічні працівники закладів освіти, переможцями стали:

у віковій категорії 6-10 років: І місце – Колесник Анна, Коростенський міський ліцей, 1-А клас; Дубодєл Руслана, Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, 3-А клас; Марченко Андрій, навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія» №2 ім. В. Сингаївського; ІІ місце – Дідківська Маргарита, Бехівська філія закладу загальної середньої освіти Васьковицький ліцей, 1 клас; Крат-Каленська Уляна, Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, 5-А клас; Тиць Назар, Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, 3-Б клас; Прохасько Ілля, Бехівська філія закладу загальної середньої освіти Васьковицький ліцей, 4 клас; ІІІ місце – Бондар Вікторія, Новаківський НВК, 5 клас; Усолкіна Єлизавета, Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, 4 клас; Федоренко Андрій, Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, 4-Б клас; Діжа Марія, Коростенський міський ліцей, 4-А клас;

у віковій категорії 11-14 років: І місце – Бондар Мілада, Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9, 6-Б клас; ІІ місце - Кректун Христина, Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, 7-А клас; ІІІ місце – Яневич Катерина, Грозинська гімназія, 7 клас; Брицун Артем, Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9, 6-Б клас; Заєць Максим,  Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, 6-В клас;

у віковій категорії 15 – 17 років: І місце – Вознюк Ангеліна, Коростенська міська гімназія, 11-А клас; ІІ місце – Галицька Ольга, Васьковицький ліцей, 11 клас; ІІІ місце – Сінельников Даніїл, Холосненська СЗШ І-ІІІ ступенів, 10 клас.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

               

26 квітня- це дата, яка лишиться в пам’яті кожного, 37 річниця з дня Чорнобильської катастрофи. Аби нагадати дітям, що не варто забувати про такий важливий день, психологом Центру соціально-психологічної реабілітації населення було проведену лекцію для учнів Коростенського міського ліцею #11. Під час лекції розглянули основні причини аварії і зазначили її непоправні наслідки. Учні запам’ятали, що ліквідатори завжди будуть героями, які віддали своє здоров’я заради благополуччя інших.  

     

  Дякуємо учням, вчителям та адміністрації ЗОШ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов за участь у конкурсі малюнків до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.