Будівля Центру соціально-психологічної реабілітації у м. Коростені

Нарада у Міністерстві у справах ветеранів України

   Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження, згідно якого Центри соціально-психологічної реабілітації населення, які знаходяться в Київській та Житомирській областях із сфери управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО будуть передані до сфери управління Міністерства у справах ветеранів України.

 27.06.2019  відбулася нарада керівників Центрів за участю Державного секретаря Міністерства-Людмили Дараган, Першого заступника Міністра-Григорія Галагана, заступників Міністра-Оксани Гаврилюк таОлександра Терещенка, заступника Департаменту-начальника  відділу соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації Державної служби  справах ветеранів війни та учасників АТО- Наталії Грицунь та Юлії Мазур-головного спеціаліста цього ж відділу  з вирішення організаційних питань подальшої діяльності центрів.

Керівники Центрів виступилиз доповідями про результати діяльності за 2015-2019рр, зокрема про програми та проекти, які реалізуються Центрами, основні форми роботи з цільовими категоріями отримувачів послуг.

Сергій Вигівський-директор Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені звернув основну увагу на особливості надання соціально-психологічних послуг для  основної цільової категорії –учасників АТО, ветеранів війни та членів їх родин, які проживають у м. Коростені та Коростенському районі. Він ознайомив з основними програмами та проектами, на які була спрямована діяльність закладу впродовж 2015-2019рр., виокремив пріоритетні напрямки на даний час, де найбільше уваги приділяється демобілізованим бійцям, ветеранам війни для задоволення їх запитів. Також керівник Центру акцентував увагу  на заходах, які проводяться в межах закладу та інших установах у співпраці з державними та громадськими організаціями різних рівнів, згадав про роботу, направлену на патріотичне виховання підростаючого покоління  в загальноосвітніх закладах за участю демобілізованих бійців. Директор Центру звернув увагу на специфіку, штат  та  статистичні дані, якими оперує заклад за результатами звернень клієнтів та  їх проблематику.

Основний акцент зустрічі- це пошук нових видів та форм роботи з вразливими категоріями населення, які б сприяли максимальному задоволенню їх запитів та вирішенню нагальних проблем.

 Попри всі складнощі роботи з основною цільовою категорією-учасниками АТО/ ООС та членами їх сімей, ми віримо, що допомога, яку вони отримують у нашому закладі вносить позитивні зміни в їхньому житті та сприяє  їх соціалізації в громаді після складних випробувань військовими реаліями.

 

Віра Гис- спеціаліст ЦСПР населення

у м. Коростені